Tantra

TANTRICKÉ MASÁŽE JIŽ NENABÍZÍM.

Tuto stránku berte prosím jako obecně informativní o tom, co je tantrická masáž a jaké může mít přínosy.


Objevte možnosti totální relaxace a uctění svého těla.

Tantra je cestou lásky, sebepřijetí, cestou hlubokého prožitku v okamžiku Tady a Teď... cestou plného vědomí. Tantrická masáž nás učí dotknout se samotné naší podstaty, bez pocitu studu, viny a naplno tak prožívat naši sexualitu - v celé své přirozenosti.


Proč přijít na Tantrickou masáž

Najdete svou smyslnost, vášeň a potěšení

 • Můžete se nechat hýčkat
 • Dopřejete si čas jen pro sebe
 • Osvobodíte se od předsudků a začnete plně důvěřovat svému tělu

Objevíte nevinnost a krásu své přirozené sexuality

 • Naučíte se svobodně projevovat své přirozené potřeby vašeho těla
 • Dovolíte si být pravdiví sami k sobě

  Zvýšíte svůj erotický potenciál

  • Za použití 4 základních klíčů prohloubíté své prožívání
  • Naučíte se prožívat celotělový orgasmus
    

  Projdete cestou sebepoznání a osobního růstu

  • Můžete se tak stát lepší milenkou nebo milencem
  • Budete vědět jak odpojit mysl a nechat se unášet proudem energie
  • Ochutnáte vnímání přítomného okamžiku bez posuzování a kontroly

  Tantrická masáž

  Tantrická masáž nás vede pozorností zpět do našeho těla. Nabízí hluboký prožitek. Masáž začíná zpravidla úvodním rituálem, následně pokračuje rituálním omýváním horkými žínkami, hlazení kožešinkami a dalšími předměty. Celá tato cesta nás vede k prozkoumávání a vnímání našeho těla. Následně probíhá olejová masáž. Vědomým dotekem a aktivním přijímáním napomáháme budovat sexuální energii v našem těle, ktrou můžete využít pro svůj osobní růst. Součástí masáže může být léčivá masáž lingamu/yoni (pohlaví). Primárním cílem masáže je napojení se na vnímání svého těla a jeho prožívání. Ačkoliv může vést k vyvrcholení, tak dosažení orgasmu není primárním zaměřením této masáže.

  Jelikož tantrická masáž nemusí být vhodná v daný okamžik pro každého, je třeba nejprve absolvovat úvodní konzultaci (může být buď samostatně, nebo bezprostředně před masáží), na které zjistíme, zda se jedná o masáž pro Vás, případně doporučím jinou variantu společné práce.

  Masáž nabízím bez ohledu na genderovou identitu a sexuální orientaci klienta*ky.

  Další varianty:

  • V případě přání je možné masáž prodloužit ještě o 30 minut a věnovat plnou pozornost také anální oblasti (tzv. Masáž 13. komnaty), což obzvláště mužům může přinést nové prožitky díky masáži prostaty.

  Masáž Umění doteku

  Masáž Umění doteku je vhodná pro ty, kteří nemají s tantrickými masážemi zkušenosti a mají ostych. Masáž začíná úvodním rituálem, následně rituálním omýváním horkými žínkami, hlazení kožešinkami a dalšími předměty. Tato masáž nám umožňuje prozkoumávat naše tělo a jeho reakce na jednotlivé typy doteků. Umění doteky neobsahuje masáž lingamu/yoni (pohlaví).

  Masáž 4. dimenze

  Masáž čtvrté dimenze je hluboce meditativní masáž, kdy plnou pozorností se věnujeme místům, na která často zapomínáme - obličej, ústní dutina, nosní dírky, uši. Masáž probíhá v hygienických rukavicích.

  Celostní tantrický rituál

  Opravdu komplexní zážitek, který v sobě skrývá vše, co celostní smyslná masáž nabízí. Jedná se o 3 hodiny neustálého hýčkání všech smyslů od chuťe přes čich až po hmat a sluch. Masáž obsahuje Celostní smyslnou masáž, masáž 13. komnaty a masáž 4. dimenze.


  Výuka

  Díky partnerským masážím můžete prohloubit intimitu Vašeho společného vztahu a nalézt sebe v tom druhém. 

  Obsah:

  • Aktivní přijímání
  • Rozdílné typy doteků
  • Proměnlivá hranice odporu
  • Rozdíl mezi mužským a ženským prožíváním
  • Energetická cvičení pro zvýšení citlivosti těla
  • Rituál celostní smyslné masáže
  • Senzuální olejová masáž
  • Intimní masáž (lingam/yoni)

   Ceník tantrických masáží*

   Úvodní konzultace

   Cena se odvíjí od délky konzultace

   500 Kč/30 min.

   Tantrická masáž

   za každých dalších 30 minut + 500 Kč

   3000 Kč/90 min.

   Masáž Umění doteku

   1000 Kč/60 min.

   Masáž 4. dimenze

   1000 Kč/60 min.

   Celostní tantrický rituál

   5000 Kč/ 180 min.

   Výuka partnerské masáže (6 hodin výuky)

   Cena je za 1 pár

   Kurz je možné rozdělit do 2 částí po 3 hodinách

    8000 Kč

   *délka masáže je orientační. Doporučuji počítat s rezervou +30 minut na úvodní rozhovor a závěrečné doznění.

   Pár slov od klientů

   Ondřej, učitel

   Tantrická masáž

   Dnes jsem absolvoval úžasnou Tantrickou masáž, která ještě teď doznívá. Pocity, které jsem během masáže zažíval, jsou těžko popsatelné. Neskutečné vlny energie které procházely mým tělem během této masáže. Vláďa má parádní osobní přístup a je během masáže neskutečně vnímavý a pozorný. Celý tento přístup mi obrovsky rozšířil vnímání mého těla. Masáž jsem si užil od začátku do konce a už nyní se těším na další návštěvu. Díky dnešní masáži už nyní vím, že chci ve svém poznávání pokračovat. Obrovské díky.

   Bronislav

   Tantrická masáž

   S různými předešlými zkušenostmi jinde jsem absolvoval tuto masáž a mohu říci, že jsem konečně po dlouhé nelitoval a rád se sem zase vrátím. Masér mně zkušeně provedl celým rituálem a s pocitem důvěry mně nechal poznávat zákoutí tantry. Jsou respektovány vzájemně dohodnuté mantinely, což otevírá cestu k příjemným prožitkům a dává pocit bezpečí. 

   Judita, lékařka

   Tantrická masáž

   Tantra v rukou Vladimíra pro mě získala zcela jiný rozměr. Po předchozích nevydařených zkušenostech jsem byla velmi obezřetná pří výběru tantramaséra. Než jsem se odhodlala k prvnímu "sezení" kladla jsem Vladimírovi řadu otázek, které mi vždy velice ochotně zodpověděl. To mi dodávalo odvahy i pocitu bezpečí. Ano, bezpečí, respektování hranic, nabízení nových možností, profesionalita, vysoká míra empatie, cit pro "práci" s tělem, kreativita - to jde u Vladimíra ruku v ruce. Vím, že s důvěrou se mohu svěřit do jeho "péče" a odcházím vždy opečovaná, bohatší a lehčí. Děkuji.

   Petr

   Tantrická masáž

   K Vláďovi na tantrickou masáž jsem šel po krátké domluvě hlavně proto, že jsem dlouho na tantře nebyl. Hektika kolem mě - cítil jsem, že potřebuju odpojit alespoň na chvíli... Chtěl jsem zkusit jeho způsob a můžu říct jen - jedna z nejlepších masáží, kterou jsem kdy zažil. Skvělá atmosféra, důvěra, vše s citem a doslova "na tělo". Maximalní uvolnění i vypětí zaroveň. Během masáže náš společný prostor odletěl kamsi do jiných galaxií...

   Tenhle zážitek u Vládi doporučuji. Možná s varováním, že jeho masáž se může stát návykovou.

   Jaromír

   Tantrická masáž

   Ještě jednou ti moc děuji za to, že jsi mě dostal někam, kde jsem nidky nebyl. Ještě dnes jsem toho plný a užívám si pohodové rozjímání. Neustále si vybavuji momenty, které mě dělaly nesmírně šťastným. Je to hluboko ve mně a jsem za to moc rád. Tantrická masáž od tebe hodně obohatila můj vnitřní svět a teď už si jen přeju, abych ji mohl ještě někdy zopakovat. Jsi nesmírně chápavý a vnímavý člověk s velkým charisma. Moc ti ještě jednou děkuji.