Relaxační masáže

Masáže mají blahodárný účinek na naše tělo i mysl. Níže si můžete přečíst bližší informace k jednotlivým masážím.Masáž horkými lávovými kameny

Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuleje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech a rozproudit tok energie v těle.

Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a Vy se cítíte jako znovuzrození.

Havajská masáž Lomi-lomi

Speciální technika a taneční rytmus havajské masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Můžete se tak odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen na sebe a na svou relaxaci.

Havajská masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny.

Klasická masáž

Nejznámější typ masáže, kdy jsou masírovány svaly na těle s cílem uvolnit blokace a ulevit bolesti. Při masáži využívám v případě potřeby také silikonovou baňku, která díky podtlaku napomáhá prokrvit masírovanou oblast.

Breussova masáž

Breussova masáž je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy.

Jedná se o jemnou energetickou masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů.

Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

Detoxikační medová masáž

Medová masáž je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus.

Medová masáž je unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních.

Pracuje se v oblasti zad, kde medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak k celkové regeneraci a relaxaci. Délka 45 minut.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Délka 30 minut.

Thajská jógová masáž

Thajská jógová masáž je skvělá varianta strečinku. Dochází k protažení celého těla od nohou přes svaly v oblasti pánve, podél páteře, hrudníku, až po krční páteř. Důsledná protažení u této masáže navodí u klienta hluboké stavy relaxace a uvolnění. Délka 30 minut.

Kineziotaping

Kineziotaping (kineziologické tejpování) je převratná a velice vyhledávaná technika v regeneraci i rehabilitaci.

Svým velmi šetrným a jemným způsobem zvyšuje léčebné a ozdravné procesy a prodlužuje uvolňující účinek masáží cíleným zaměřením na problematické partie jak svalového, tak kosterního systému.

Terapeutické balíčky

V rámci svého portfolia také nabízím cenově zvýhodněné balíčky, které jsou určeny primárně pro klienty, kteří trpí chronickými problémy a je třeba pravidelné péče 1x týdně. Typickými problémy mohou být dlouhotrvající bolesti zad, bolesti pod lopatkou, bolesti beder a další.

Ceník relaxačních masáží*

Od 1.2.2024 dojde k úpravě cen: 60minutová masáž za 1000Kč

Základní masáž celého těla

(Klasická, havajská, horké kameny, Breussova)

1500 Kč/90 min.

Masáž zad a šíje

(Klasická, havajská, horké kameny, Breussova)

1000 Kč/60 min.

Masáž zad

(Klasická, havajská, horké kameny, medová, Breussova)

800 Kč/45 min.

Indická masáž hlavy (antistresová)

Masáž hlavy a šíje

500 Kč/30 min.

Thajská jógová masáž

Protažení celého těla

500 Kč/30 min.

Kineziotape - aplikace

+ 2 Kč za 1 cm tejpovací pásky

200 Kč

*délka masáže je orientační. Doporučuji počítat s rezervou +30 minut na úvodní rozhovor a závěrečné doznění.

*cena relaxačních masáží v Praze je jednotná - 1000Kč/ 60minut

Pár slov od klientů

Michal

Masáž lávovými kameny

Chodil jsem ke spoustě masérů, většinou to bylo to samé dokola a odbyté. Ale po této zkušenosti budu chodit pouze do Alegrie. Zeptá se Vás, zda něco nebolí, kdyby ano - přestane. Zeptá se Vás co vyhovuje a co ne a navíc si na vás vyhraje. Jde vidět, že tě to baví. Děkuji moc Vládo, těším se příště. :) Jedině už k tobě.