Relaxační masáže

Masáže mají blahodárný účinek na naše tělo i mysl. Níže si můžete přečíst bližší informace k jednotlivým masážím.Masáž horkými lávovými kameny

Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuleje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech a rozproudit tok energie v těle.

Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a Vy se cítíte jako znovuzrození.

Havajská masáž Lomi-lomi

Speciální technika a taneční rytmus havajské masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Můžete se tak odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen na sebe a na svou relaxaci.

Havajská masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny.

Klasická masáž

Nejznámější typ masáže, kdy jsou masírovány svaly na těle s cílem uvolnit blokace a ulevit bolesti. Při masáži využívám v případě potřeby také silikonovou baňku, která díky podtlaku napomáhá prokrvit masírovanou oblast.

Breussova masáž

Breussova masáž je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy.

Jedná se o jemnou energetickou masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů.

Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

Detoxikační medová masáž

Medová masáž je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus.

Medová masáž je unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních.

Pracuje se v oblasti zad, kde medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak k celkové regeneraci a relaxaci.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Thajská jógová masáž

Thajská jógová masáž je skvělá varianta strečinku. Dochází k protažení celého těla od nohou přes svaly v oblasti pánve, podél páteře, hrudníku, až po krční páteř. Důsledná protažení u této masáže navodí u klienta hluboké stavy relaxace a uvolnění.

Kineziotaping

Kineziotaping (kineziologické tejpování) je převratná a velice vyhledávaná technika v regeneraci i rehabilitaci.

Svým velmi šetrným a jemným způsobem zvyšuje léčebné a ozdravné procesy a prodlužuje uvolňující účinek masáží cíleným zaměřením na problematické partie jak svalového, tak kosterního systému.

Ceník relaxačních masáží

Pokud byste rádi masáž jen některých částí těla (např. pouze záda, nohy, ruce, šíje) nebo spojené partine (záda+šíje), je možná individuální domluva - úměrně času masáže se snižuje i její cena.

V přípdě, že byste rádi absolvovali jinou masáž z mého portfolia, které ale nejsou v ceníku, neváhejte se na mě obrátit a určitě se domluvíme :-)

Masáž horkými lávovými kameny

Masáž celého těla

1000 Kč/90 min.

Havajská masáž Lomi-lomi

Masáž celého těla

800 Kč/90 min.

Klasická masáž

Masáž celého těla

600 Kč/90 min.

Breussova masáž

Masáž zad

500 Kč/60 min.

Detoxikační medová masáž

Masáž zad

400 Kč/45 min.

Indická masáž hlavy (antistresová)

Masáž hlavy a šíje

300 Kč/30 min.

Thajská jógová masáž

Protažení celého těla

300 Kč/30 min.

Kineziotape - aplikace

+ 2 Kč za 1 cm tejpovací pásky

100 Kč

Pár slov od klientů

Masáž horkými lávovými kameny:

Chodil jsem ke spoustě masérů, většinou to bylo to samé dokola a odbyté. Ale po této zkušenosti budu chodit pouze do Alegrie. Zeptá se Vás, zda něco nebolí, kdyby ano - přestane. Zeptá se Vás co vyhovuje a co ne a navíc si na vás vyhraje. Jde vidět, že tě to baví. Děkuji moc Vládo, těším se příště. :) Jedině už k tobě. Michal