Vědomá sexualita

Hluboko v našich tělech jsou ukryty nevyjádřené emoce a vzorce, které často sahají hluboko do naší minulosti a zabraňují nám svobodnému prožívání naší sexuality. Pomocí speciálních technik je vynášíme na světlo, léčíme a zvyšujeme tak erotický potenciál našeho těla.Léčení

Vaginální mapování

Vaginální mapování je uceleným souborem technik, kde hraje hlavní roli jemný dotek, dále práce s dechem, spolupráce a komunikace mezi klientkou a terapeutem. Klientka sama vede celý proces. Učí se poznávat signály svého těla, učí se komunikovat, učí se tvořit svůj tělesný i duševní prostor ve svém vlastním těle. Terapeut ženu provází, vytváří bezpečné zázemí pro sdílení, poskytuje psychickou oporu. Vaginální mapování poskytuji v ucelené sérii tří základních sezení. Bráním se provádět pouze jedno sezení z důvodů náročnosti techniky a ztráty smyslu započatého léčebného procesu. Další sezení poskytuji v návaznosti na základní sérii tří sezení, s ohledem na individuální potřeby klientky. Technika založená především na jemném a velmi citlivém terapeutickém doteku v oblasti yoni (pohlaví).

Tato technika napomáhá ženám, které:

 • Necítí komfort při milování.
 • Mají bolestivý pohlavní styk.
 • Nedosahují orgasmu.
 • Milují se jen z nutnosti.
 • Mají bolestivou menstruaci.
 • Cítí nepohodu po porodu dítěte.
 • Mají citlivé jizvy po šití hráze, po císařském řezu.
 • Mají v historii nepříjemné sexuální zážitky.
 • Necítí se ve svém těle.
 • Chtějí poznat více samy sebe.
 • Chtějí zvýšit citlivost svého těla.
 • Mají potíže při komunikaci v oblasti sexuality.


Anální mapování

Anální mapování je jemná doteková technika, která uvolňuje tělesné i psychické napětí spojené s anální oblastí a umožňuje zažít úplně nový způsob relaxace a potěšení. Slouží k uzemnění, zcitlivění, léčení a navození meditativního stavu v těle. Emočně pomáhá zbavit se strachů všeho druhu, pocitů viny a studu. Velmi pomáhá přijmout naše tělo bez výhrad a předsudků.

Jakékoliv místo na těle, které je zatíženo negativní energií a emočními bloky, brání plynulému toku životní energie, proto je tato technika vhodná zejména pro klienty, kteří:

 • Chtějí zvýšit citlivost svého těla.
 • Chtějí poznat více sami sebe a nové možnosti erotického prožívání.
 • Mají bolestivý anální styk.
 • Mají potíže při komunikaci v oblasti sexuality.

Uvolněním anální oblasti vneseme více radosti a energie nejen do sexuální oblasti, ale i do běžného života.

Anální mapování je svojí technikou podobné vaginálnímu mapování.


Léčení jizev

Jizvy vznikají přerušením tkáně a jejím následným srůstem. Ať již přirozeným nebo díky chirurgickému šití. Na místě jizvy dochází k přerušení toku energie a tím ke znecitlivění oblasti. Každá jizva je jakousi vzpomínkou našeho těla na to, co se dělo. I když jsme možná byli v narkóze, tak naše tělo plně cítilo bolest, nemělo možnost tuto bolest ale plně projevit a vyjádřit (například císařský řez, gynekologické zákroky, operace atp.). 

Díky masáži a nacítění se na jizvu a dochází k energetizaci celé oblasti, která se oživuje a postupně dochází k obnově citlivosti. Samožná masáž může být nepříjemná, nicméně pro tělo je velmi léčivá a osvobozující.

K masáži využívám ricinový olej, který napomáhá rozpouštění zjizvené tkáně.


Tantrické odzbrojování těla: De-armouring

Tantrické odzbrojování těla je úchvatná technika stlačování bodů na těle, kam mají tendenci se ukládat naše strachy, traumata a emoce (např. stud, pocity viny atp.), které brání přirozenému proudění naší sexuální energie. Prostřednictvím stlačování těchto bodů a projevení potlačených emocí, dochází k rozproudění naší sexuální energie, díky čemuž můžeme prožívat hlouběji naši sexualitu, přirozenost a nalézt tak opětovně radost z našeho vlastního prožívání.

Taoistická erotická masáž

Taoistická erotická masáž nám pomáhá objevit širokou škálu všech možných pocitů, aktivuje síť nervových zakončení. Dotekem napomáhá oživit v nás naši ústřední část, rozšířit naše možnosti vnímání a udělit erotické energii čestné místo v našem těle a potažmo životě. Lidé, kteří ovládají umění taoistické masáže, mohou dosáhnout vnitřní jistoty, společně s pocitem hluboké radosti a stavu extáze. Pro partnery může být společná praxe této techniky hluboce propojující a v případě, že mají rozdílné touhy, jim umožní setkání v místě společné blaženosti. 

Ceník léčivých technik*

Vaginální mapování

1 sezení o délce 2-3 hodin. Tuto techniku poskytuji pouze v balíčku 3 terapeutických sezení.

2000 Kč

Anální mapování

1 sezení o délce 2-3 hodin. Doporučuji absolvování v balíčku 3 terapeutických sezení.

2000 Kč

Léčení jizev

1 sezení o délce 60 minut

1000 Kč

Tantrické odzbrojování těla: De-armouring

1 sezení o délce 60 minut

1000 Kč

Taoistická erotická masáž

1 sezení o délce 60 minut

1000 Kč

*jedná se o orientační délku sezení/masáže

Pár slov od klientů

Taoistická erotická masáž:

Ješte jednou moc děkuji za Taoistickou masáž. Je to poprvé co jsem byl na nějaké podobné masáži. Absolutně nejúžasnější zážitek. Pan Vladimír je úžasný člověk a průvodce, vše mi vysvětlil a na všechno mě připravil. Neuvěřitelné uvolnění a duchovní zážitek plný emocí. Cítím se absolutně skvěle, uvolněně a odlehčeně. Doporučuji si touto masáži projít, je to krásné poznání. Ješte jednou moc děkuji a těším se na příště :-) Roman